Da har jeg fått prøvd tingene jeg kjøpte meg fra Nelly. Med vilje kjøpte jeg klærne mine i 2 strl mindre enn jeg bruker til vanlig. Av 2 enkle grunner. Jeg har gått ned 11 kg til nå og mer skal det bli. Og er ikke noe fint om klærne blir alt for store. Klærne gikk fint på de. Men buksen kan godt bli litt slækkere i livet. Og shortsen blir fin uansett om den blir litt større.
Her er Outfitbilder på innkjøpene:
Ny bukse og nye sko
Shortsen og sko nye fra Nelly
Nye kjolen fra Floyd og nye sko fra Nelly
Nå stikker jeg ut, for min kjære har bedt meg med ut å spise og kino etterpå. Kos dere videre i kveld <3
Hva syntes du om innkjøpene??
Noe du likte bedre enn noe annet??
33 kommentarer
Veldig fine innkjøp :)!
fint!
elskeeeeet kjolen og de svarte skoene! 🙂
De svarte skoene er bare helt råååå asså :=))) Falt virkelig i smak :=)) Nydelig kjole også :=))
kjempefint! 🙂 digga de svarte skoa 😀 kos dere ute <3
Kjempe fin kjole!!
Bra innkjøp altså 🙂 Likte shortsen og kjolen best jeg 🙂
Kjempefint alt sammen 🙂
Så flott du er!!
masse fint!! Blusen, skoene, shortsen og kjolen var veldig stilig, buksen også;)
Men skulle gjerne hatt det flotte håret ditt, nydelig! 🙂
Kos dere masse***
Kjempe fin kjole 😉
De skoene var veldig fine til den kjolen, var det de jeg tipsa om?=p De ligna i hvert fall. Nice;)
veldig fine innkjøp : – )
Så fine klær du har kjøpt deg.Flink du er som har gått ned så mye.
Enig med creativbolig:det håret ditt er nydelig.
Kjolen var kjempefin 🙂
Så fine innkjøp! Jeg likte kjolen og de svarte pumps´ene best 🙂
Den kjolen fra Floyd var jo helt nydelig, ble helt forelska!
Vet du om de selger den i nettbutikken? *har lyst på*
motebloggeen: Så koselig 🙂 Veldig fornøyd med innkjøpene:)
ahava73: Så bra da 🙂 De er dødstøffe de svarte ja, nelly har dem i beige også. Så vurderer litt å kjøpe dem også, men vet ikke enda:)
Sofie: takk;) Vi hadde en kjempekoselig kveld <3
SV: Takk, det var sånn jeg tenkte, og bedre skal det bli 🙂 Ha en super dag du også! 😀
Constance: Tusen takk for det Constance:) Veldig fornøyd, så tenker å ha den på i 50 årslaget jeg skal i 🙂
Ole Christian: Takk 🙂 Da er vi to, var de jeg å likte best. Og de svarte skoene 🙂
Creativboligstyling.:
Takk for det flotte deg 🙂 Tusen takk for det da, men med lengden har vi juksa litt 🙂 Kjøpt klipp on exstensions på hårmessen i LOndon 🙂 Koselig at du likte det da:)
vi hadde en super kveld <3
Aina & Iris: Jepp, det var de du tipset om Iris:) Og de passet jo supert, så tusen takk:) Så jeg renger med dette blir antrekket til 50 årslaget 🙂
monica73: Tusen takk, veldig fornøyd med både klærne og vektnedgangen:) Tnåh, takk:) Dere er søte da:)
bloggfrøken: Enig med deg 🙂 Så det blir nok flittig brukt:)
camillamiltost: Det aner jeg ikke 🙂 Gå inn på floyd.no og sjekk. Kan jo henne du er heldig. Floyd ligger kanskje langt unna der du bor??
sv; 11 kroner med frakt 😀
SV; har vært der inne og skjekka, men dårlig med utvalg 🙁
Tror de har dn butikken 1,5 time unna meg 😛
kjempefint 😉
så mye fint 😀 jeg likte kjolen, hvor mye kosta den?
dagfinrud: 1299 kostet den 🙂
Så fine innkjøp! Jeg kom til bloggen din via lenken til Nelly-skoene. Ser nesten ut til at jeg må skaffe meg et par! 😀
Celina: Takk for det 🙂 jeg har ialefall vært veldig fornøyd, men bare pass å ikke ta for stor strl. Da de grå kan være litt store i strl:)